maandag 23 september 2019
20.00 ANBAKO administratie Kreta    9 – 5
20.40 Frankin MRC Coatingvloeren 16 – 7
dinsdag 24 setpember 2019
19.30 VDL Aquatec Marmabar Liessel    2 – 2
20.10 Quispel Deurne Activia    1 – 1
20.50 ORO Event Bridge / Samsung    4 – 1
woensdag 25 september 2019
19.30 GP Equipments Senza Pari    2 – 4
20.10 Beekman & Beekman TFT BV 12 – 2
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten De Kantine    4 – 3
21.40 De Huizenbemiddelaar Fysio Jansen    4 – 2
maandag 30 september 2019
20.00 TFT BV ANBAKO administratie    5 – 9
20.40 Kreta GP Equipments    3 – 6
dinsdag 1 oktober 2019
19.30 Activia VDL Aquatec    7 – 2
21.00 Heuvel Marketing Nijmegen Quispel Deurne    2 – 1
21.40 MRC Coatingvloeren ORO    1 – 5
woensdag 2 oktober 2019
19.30 Bright Side Beekman & Beekman    5 – 3
20.10 Fysio Jansen Frankin    3 – 12
20.50 Macron Store Deurne De Huizenbemiddelaar    0 – 3
maandag 7 oktober 2019
20.00 GP Equipments TFT BV    2 – 4
20.40 Frankin Macron Store Deurne    5 – 7
21.40 ANBAKO administratie Bright Side    5 – 9
dinsdag 8 oktober 2019
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten Activia    1 – 5
20.10 VDL Aquatec Heuvel Marketing Nijmegen    8 – 3
20.50 Event Bridge / Samsung MRC Coatingvloeren    1 – 7
woensdag 9 oktober 2019
19.30 De Kantine Marmabar Liessel    4 – 7
20.10 ORO Fysio Jansen    7 – 2
20.50 Senza Pari Kreta    3 – 4
maandag 14 oktober 2019
20.00 Bright Side GP Equipments    4 – 7
20.40 Macron Store Deurne ORO    5 – 0
21.20 De Huizenbemiddelaar Frankin    2 – 3
dinsdag 15 oktober 2019
19.30 Quispel Deurne VDL Aquatec    4 – 5
20.10 Heuvel Marketing Nijmegen Snackbar ‘t Stuupke Asten    3 – 3
woensdag 16 oktober 2019
19.30 Activia De Kantine    5 – 10
20.10 TFT BV Senza Pari    3 – 7
21.00 Beekman & Beekman ANBAKO administratie    4 – 4
21.40 Fysio Jansen Event Bridge / Samsung    5 – 3
maandag 21 oktober 2019
20.00 Kreta TFT BV    9 – 2
20.40 Event Bridge / Samsung Macron Store Deurne    5 – 7
20.50 ORO De Huizenbemiddelaar    3 – 5
dinsdag 22 oktober 2019
19.30 Marmabar Liessel Activia    2 – 5
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Quispel Deurne    0 – 4
woensdag 23 oktober 2019
19.30 GP Equipments Beekman & Beekman    4 – 6
20.10 De Kantine Heuvel Marketing Nijmegen    3 – 8
21.00 MRC Coatingvloeren Fysio Jansen    3 – 2
21.40 Senza Pari Bright Side    9 – 2
maandag 28 oktober 2019
20.00 ANBAKO administratie GP Equipments    3 – 5
20.40 Bright Side Kreta    7 – 0
dinsdag 29 oktober 2019
19.30 Heuvel Marketing Nijmegen Marmabar Liessel    3 – 1
20.10 VDL Aquatec Snackbar ‘t Stuupke Asten    2 – 6
20.50 Frankin ORO    4 – 8
woensdag 30 oktober 2019
19.30 Quispel Deurne De Kantine    5 – 7
20.10 Beekman & Beekman Senza Pari    9 – 4
21.00 Macron Store Deurne MRC Coatingvloeren    8 – 0
21.40 De Huizenbemiddelaar Event Bridge / Samsung    4 – 4
maandag 11 november 2019
20.00 TFT BV Bright Side    9 – 7
20.40 MRC Coatingvloeren De Huizenbemiddelaar    1 – 3
dinsdag 12 november 2019
19.30 Marmabar Liessel Quispel Deurne    2 – 5
20.10 Activia Heuvel Marketing Nijmegen    1 – 3
20.50 Event Bridge / Samsung Frankin    4 – 5
woensdag 13 november 2019
19.30 De Kantine VDL Aquatec    7 – 2
20.10 Senza Pari ANBAKO administratie    4 – 9
21.00 Fysio Jansen Macron Store Deurne    4 – 4
21.40 Kreta Beekman & Beekman    3 – 6
maandag 18 november 2019
20.00 Kreta ANBAKO administratie    5 – 2
20.40 MRC Coatingvloeren Frankin    3 – 6
dinsdag 19 november 2019
19.30 Activia Quispel Deurne    1 – 4
20.10 Marmabar Liessel VDL Aquatec    5 – 1
20.50 Event Bridge / Samsung ORO    1 – 4
woensdag 20 november 2019
19.30 Fysio Jansen De Huizenbemiddelaar    2 – 3
20.10 TFT BV Beekman & Beekman    4 – 2
21.00 Senza Pari GP Equipments    5 – 2
21.40 De Kantine Snackbar ‘t Stuupke Asten    4 – 1
maandag 25 november 2019
20.00 ANBAKO administratie TFT BV    4 – 3
20.40 De Huizenbemiddelaar Macron Store Deurne    5 – 10
dinsdag 26 november 2019
19.30 VDL Aquatec Activia    3 – 3
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Marmabar Liessel    4 – 0
21.00 Quispel Deurne Heuvel Marketing Nijmegen    3 – 2
21.40 ORO MRC Coatingvloeren    6 – 4
woensdag 27 november 2019
19.30 GP Equipments Kreta    4 – 5
20.10 Frankin Fysio Jansen    9 – 5
20.50 Beekman & Beekman Bright Side    4 – 5
maandag 9 december 2019
20.00 TFT BV GP Equipments    3 – 6
20.40 Macron Store Deurne Frankin    9 – 3
21.20 Bright Side ANBAKO administratie    6 – 9
dinsdag 10 december 2019
19.30 Activia Snackbar ‘t Stuupke Asten    6 – 1
20.10 Heuvel Marketing Nijmegen VDL Aquatec    6 – 0
20.50 MRC Coatingvloeren Event Bridge / Samsung    4 – 2
woensdag 11 december 2019
19.30 Marmabar Liessel De Kantine    5 – 7
20.10 Fysio Jansen ORO    5 – 4
20.50 Kreta Senza Pari    3 – 10
maandag 16 december 2019
20.00 GP Equipments Bright Side    1 – 5
20.40 Frankin De Huizenbemiddelaar    3 – 9
21.20 ORO Macron Store Deurne    2 – 7
dinsdag 17 december 2019
19.30 VDL Aquatec Quispel Deurne    0 – 2
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Heuvel Marketing Nijmegen    2 – 3
woensdag 18 december 2019
19.30 De Kantine Activia    6 – 6
20.10 Senza Pari TFT BV    11 – 5
21.00 ANBAKO administratie Beekman & Beekman    6 – 6
21.40 Event Bridge / Samsung Fysio Jansen    1 – 0
maandag 20 januari 2020
20.00 TFT BV Kreta    3 – 2
20.40 De Huizenbemiddelaar ORO    4 – 2
21.20 Macron Store Deurne Event Bridge / Samsung    5 – 5
dinsdag 21 januari 2020
19.30 Activia Marmabar Liessel    6 – 3
20.10 Quispel Deurne Snackbar ‘t Stuupke Asten    3 – 2
woensdag 22 januari 2020
19.30 Bright Side Senza Pari    1 – 3
20.10 Beekman & Beekman GP Equipments    9 – 7
21.00 Fysio Jansen MRC Coatingvloeren    1 – 0
21.40 Heuvel Marketing Nijmegen De Kantine    2 – 2
maandag 27 januari 2020
20.00 GP Equipments ANBAKO administratie    5 – 3
20.40 MRC Coatingvloeren Macron Store Deurne    1 – 6
21.20 Kreta Bright Side    3 – 8
dinsdag 28 januari 2020
19.30 ORO Frankin    4 – 5
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten VDL Aquatec    1 – 2
20.50 Marmabar Liessel Heuvel Marketing Nijmegen    0 – 1
woensdag 29 januari 2020
19.30 Senza Pari Beekman & Beekman    1 – 4
20.10 De Kantine Quispel Deurne    0 – 5
20.50 Event Bridge / Samsung De Huizenbemiddelaar    0 – 7
maandag 3 februari 2020
20.00 Bright Side TFT BV    7 – 2
20.40 De Huizenbemiddelaar MRC Coatingvloeren    8 – 1
dinsdag 4 februari 2020
19.30 Quispel Deurne Marmabar Liessel    8 – 0
20.10 Heuvel Marketing Nijmegen Activia    3 – 3
20.50 Frankin Event Bridge / Samsung    10 – 3
woensdag 5 februari 2020
19.30 VDL Aquatec De Kantine    5 – 1
20.10 Macron Store Deurne Fysio Jansen    6 – 1
21.00 ANBAKO administratie Senza Pari    3 – 3
21.40 Beekman & Beekman Kreta    10 – 2
maandag 10 februari 2020 Resto Ricus RR Totaal Helmond bokaal
20.00 B2 TFT BV B3 GP Equipments    4 – 9
20.40 A1 Bright Side A4 Macron Store Deurne    9 – 2
dinsdag 11 februari 2020 Resto Ricus RR Totaal Helmond bokaal
19.30 C1 ORO C4 Quispel Deurne    1 – 2
20.10 D1 Snackbar ‘t Stuupke Asten D4 Activia    0 – 2
20.50 C2 Event Bridge / Samsung C3 MRC Coatingvloeren    2 – 2
woensdag 12 februari 2020 Resto Ricus RR Totaal Helmond bokaal
19.30 A2 Beekman & Beekman A3 ANBAKO administratie    7 – 4
20.10 B1 Kreta B4 Senza Pari    3 – 3
21.00 D6 Heuvel Marketing Nijmegen D5 Fysio Jansen    3 – 6
21.40 D2 De Kantine D3 Marmabar Liessel    5 – 3
maandag 17 februari 2020
20.00 ANBAKO administratie Kreta    14 – 6
20.40 Frankin MRC Coatingvloeren    11 – 4
dinsdag 18 februari 2020
19.30 VDL Aquatec Marmabar Liessel    4 – 2
20.10 Quispel Deurne Activia    4 – 3
20.50 ORO Event Bridge / Samsung    6 – 4
woensdag 19 februari 2020
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten De Kantine    3 – 10
20.10 Beekman & Beekman TFT BV    9 – 3
21.00 De Huizenbemiddelaar Fysio Jansen    9 – 1
21.40 GP Equipments Senza Pari    3 – 3

 

maandag 2 maart 2020
20.00 TFT BV ANBAKO administratie    4 – 6
20.40 Macron Store Deurne De Huizenbemiddelaar    4 – 3
21.20 Kreta GP Equipments    7 – 7
dinsdag 3 maart 2020
19.30 Marmabar Liessel Snackbar ‘t Stuupke Asten    3 – 3
20.10 Activia VDL Aquatec    3 – 3
20.50 Heuvel Marketing Nijmegen Quispel Deurne    1 – 4
woensdag 4 maart 2020
19.30 Bright Side Beekman & Beekman    2 – 4
20.10 Fysio Jansen Frankin    2 – 8
20.50 MRC Coatingvloeren ORO    2 – 5
maandag 9 maart 2020
20.00 GP Equipments TFT BV    10 – 3
20.40 Frankin Macron Store Deurne    7 – 4
21.20 ANBAKO administratie Bright Side    4 – 2
dinsdag 10 maart 20202
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten Activia    0 – 2
20.10 VDL Aquatec Heuvel Marketing Nijmegen    3 – 1
20.50 Event Bridge / Samsung MRC Coatingvloeren    4 – 3
woensdag 11 maart 2020
19.30 De Kantine Marmabar Liessel    5 – 2
20.10 Senza Pari Kreta    4 – 5
20.50 ORO Fysio Jansen    1 – 8