Uitslagen

Home/Competitie/Uitslagen
maandag 10 september 2018
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Macron Store Deurne 11-2
20.40 FHT Kuijpers ADM GP Equipments 2 – 7
21.20 Frankin Autoschade Mosman / Snookertown 0 – 5
dinsdag 11 september 2018 geen wedstrijden
woensdag 12 september 2018
19.30 De Huizenbemiddelaar Senza Pari 3 – 7
20.10 Beekman & Beekman TFT BV 4 – 1
20.50 Bright Side Kreta 12-4
maandag 17 september 2018
20.00 TFT BV Bright Side 2 – 6
20.40 Autoschade Mosman / Snookertown Frankin 11-3
21.20 Macron Store Deurne Kreta 1 – 6
dinsdag 18 september 2018
19.30 Marmabar Liessel Quispel Deurne 2 – 4
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten VDL Aquatec 1 – 2
21.00 Activia DSD automatisering 4 – 2
21.40 BM / Footmore ORO 5 – 4
woensdag 19 september 2018
19.30 Senza Pari Zeilbergs Bakkertje / Munsters 3 – 4
20.10 Fysio Jansen MRC Coatingvloeren 1 – 6
21.00 Beekman & Beekman De Huizenbemiddelaar 10-2
21.40 De Kantine Event Bridge / Samsung 2-12
maandag 24 september 2018
20.00 GP Equipments TFT BV 3 – 2
20.40 De Huizenbemiddelaar FHT Kuijpers ADM 4-10
21.20 Frankin Bright Side 1-12
dinsdag 25 september 2018
19.30 MRC Coatingvloeren Quispel Deurne 3 – 2
20.10 DSD automatisering Marmabar Liessel 1 – 2
21.00 ORO Activia 4 – 2
21.40 Event Bridge / Samsung BM / Footmore 2 – 3
woensdag 26 september 2018
19.30 VDL Aquatec De Kantine 7 – 5
20.10 Fysio Jansen Snackbar ‘t Stuupke Asten 5 – 6
21.00 Kreta Beekman & Beekman 1 – 5
21.40 Autoschade Mosman / Snookertown Senza Pari 9 – 4
maandag 8 oktober 2018
20.00 Macron Store Deurne Autoschade Mosman / Snookertown    5 – 9
20.40 Bright Side GP Equipments    8 – 2
21.20 FHT Kuijpers ADM Kreta    3 – 2
dinsdag 9 oktober 2018
19.30 ORO Quispel Deurne    5 – 4
20.10 MRC Coatingvloeren DSD automatisering    2 – 3
21.00 VDL Aquatec Activia    9 – 4
21.40 Event Bridge / Samsung Marmabar Liessel    3 – 2
woensdag 10 oktober 2018
19.30 Beekman & Beekman Zeilbergs Bakkertje / Munsters    4 – 3
20.10 Senza Pari Frankin    5 – 1
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten De Kantine    1 – 5
21.40 Fysio Jansen BM / Footmore    2 – 3
maandag 15 oktober 2018
20.00 Kreta TFT BV    5 – 2
20.40 Zeilbergs Bakkertje / Munsters FHT Kuijpers ADM    7 – 5
21.20 Frankin GP Equipments    1 – 8
dinsdag 16 oktober 2018
19.30 Marmabar Liessel ORO    1 – 12
20.10 Quispel Deurne DSD automatisering    2 – 3
21.00 BM / Footmore VDL Aquatec    13 – 4
21.40 Activia Event Bridge / Samsung    0 – 5
woensdag 17 oktober 2018
19.30 Senza Pari Macron Store Deurne    8 – 5
20.10 De Kantine Fysio Jansen    5 – 9
21.00 Autoschade Mosman / Snookertown Beekman & Beekman    6 – 4
21.40 De Huizenbemiddelaar Bright Side    5 – 4
maandag 22 oktober 2018
20.00 TFT BV Zeilbergs Bakkertje / Munsters    5 – 5
20.40 Macron Store Deurne Frankin    5 – 5
21.20 FHT Kuijpers ADM Autoschade Mosman / Snookertown    1 – 12
dinsdag 23 oktober 2018
19.30 Marmabar Liessel VDL Aquatec    6 – 3
20.10 DSD automatisering ORO    2 – 6
21.00 Quispel Deurne Event Bridge / Samsung    2 – 2
21.40 BM / Footmore Snackbar ‘t Stuupke Asten    4 – 7
woensdag 24 oktober 2018
19.30 Beekman & Beekman Senza Pari    4 – 5
20.10 De Kantine MRC Coatingvloeren    0 – 25
21.00 GP Equipments De Huizenbemiddelaar    3 – 1
21.40 Activia Fysio Jansen    2 – 5
maandag 29 oktober 2018
20.00 Autoschade Mosman / Snookertown TFT BV    5 – 1
20.40 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Bright Side    3 – 14
21.20 Frankin De Huizenbemiddelaar    1 – 3
dinsdag 30 oktober 2018
19.30 MRC Coatingvloeren ORO    4 – 6
20.10 VDL Aquatec Quispel Deurne    6 – 8
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten Activia    1 – 1
21.40 Event Bridge / Samsung DSD automatisering    4 – 4
woensdag 31 oktober 2018
19.30 Macron Store Deurne Beekman & Beekman    0 – 11
20.10 Fysio Jansen Marmabar Liessel    6 – 2
21.00 Senza Pari FHT Kuijpers ADM    2 – 3
21.40 De Kantine BM / Footmore    2 – 8
maandag 12 november 2018
20.00 GP Equipments Zeilbergs Bakkertje / Munsters    3 – 5
20.40 FHT Kuijpers ADM Macron Store Deurne    7 – 8
21.20 Bright Side Autoschade Mosman / Snookertown    4 – 3
dinsdag 13 november 2018
19.30 Marmabar Liessel Snackbar ‘t Stuupke Asten    2 – 4
20.10 DSD automatisering VDL Aquatec    5 – 3
21.00 ORO Event Bridge / Samsung    0 – 0
21.40 BM / Footmore MRC Coatingvloeren    3 – 2
woensdag 14 november 2018
19.30 De Huizenbemiddelaar Kreta    2 – 2
20.10 TFT BV Senza Pari    1 – 11
21.00 Activia De Kantine    4 – 7
21.40 Quispel Deurne Fysio Jansen    2 – 5
maandag 19 november 2018
20.00 Macron Store Deurne TFT BV    3 – 1
20.40 Autoschade Mosman / Snookertown GP Equipments    6 – 5
21.20 Frankin Kreta    1 – 4
dinsdag 20 november 2018
19.30 VDL Aquatec ORO    2 – 13
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Quispel Deurne    1 – 4
21.00 MRC Coatingvloeren Event Bridge / Samsung    2 – 5
21.40 BM / Footmore Activia    6 – 2
woensdag 21 november 2018
19.30 De Kantine Marmabar Liessel    5 – 5
20.10 Fysio Jansen DSD automatisering    7 – 4
21.00 Beekman & Beekman FHT Kuijpers ADM    11 – 2
21.40 Senza Pari Bright Side    4 – 14
maandag 26 november 2018
20.00 FHT Kuijpers ADM Frankin    6 – 8
20.40 De Huizenbemiddelaar Autoschade Mosman / Snookertown    0 – 5
21.20 Kreta Zeilbergs Bakkertje / Munsters    8 – 6
dinsdag 27 november 2018
19.30 DSD automatisering Snackbar ‘t Stuupke Asten    3 – 2
20.10 Activia MRC Coatingvloeren    1 – 4
21.00 Marmabar Liessel BM / Footmore    4 – 5
21.40 Event Bridge / Samsung VDL Aquatec    6 – 1
woensdag 28 november 2018
19.30 Quispel Deurne De Kantine    4 – 2
20.10 TFT BV Beekman & Beekman    0 – 15
21.00 GP Equipments Senza Pari    4 – 3
21.40 ORO Fysio Jansen    4 – 2
maandag 3 december 2018
20.00 TFT BV De Huizenbemiddelaar    7 – 0
20.40 Macron Store Deurne FHT Kuijpers ADM    2 – 8
21.20 GP Equipments Bright Side    3 – 11
dinsdag 4 december 2018 geen wedstrijden
woensdag 5 december 2018 Sinterklaasavond
maandag 10 december 2018 bekercompetitie
20.00 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A1. TFT BV    7 – 4
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A6. Bright Side    6 – 6
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A5. Macron Store Deurne    7 – 5
dinsdag 11 december 2018 bekercompetitie
19.30 C3. ORO C1. Kreta    3 – 6
20.10 D5. DSD automatisering D3. Activia    3 – 2
21.00 D6. VDL Aquartec D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten    8 – 2
21.40 C4. MRC Coatingvloeren C5. Quispel Deurne    6 – 3
woensdag 12 december 2018 bekercompetitie
19.30 B2. Beekman & Beekman B6. De Kantine    14 – 3
20.10 C2. GP Equipments C6. Marmabar Liessel    13 – 2
21.00 B4. Frankin B5 Fysio Jansen    10 – 7
21.40 B3. De Huizenbemiddelaar B1. Senza Pari    4 – 2
maandag 17 december 2018
20.00 FHT Kuijpers ADM TFT BV    3 – 3
20.40 Bright Side Macron Store Deurne    18 – 5
21.20 Kreta GP Equipments    3 – 4
dinsdag 18 december 2018
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten MRC Coatingvloeren    2 – 3
20.10 Quispel Deurne VDL Aquatec    4 – 4
20.50 Event Bridge / Samsung Activia    3 – 0
woensdag 19 december 2018
19.30 Beekman & Beekman Frankin    9 – 0
20.10 Senza Pari Autoschade Mosman / Snookertown    2 – 9
20.50 Zeilbergs Bakkertje / Munsters De Huizenbemiddelaar    12 – 5
maandag 7 januari 2019
20.00 Frankin Zeilbergs Bakkertje / Munsters    5 – 8
20.40 Macron Store Deurne GP Equipments    5 – 5
21.20 Autoschade Mosman / Snookertown Kreta    8 – 7
dinsdag 8 januari 2019
19.30 MRC Coatingvloeren VDL Aquatec    6 – 2
20.10 Activia Marmabar Liessel    1 – 2
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten ORO    2 – 7
21.40 BM / Footmore Quispel Deurne    9 – 2
woensdag 9 januari 2019
19.30 Senza Pari De Huizenbemiddelaar    7 – 2
20.10 De Kantine DSD automatisering    8 – 1
21.00 Fysio Jansen Event Bridge / Samsung    1 – 3
21.40 Beekman & Beekman Bright Side    3 – 6
maandag 14 januari 2019
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Autoschade Mosman / Snookertown    5 – 12
20.40 De Huizenbemiddelaar Macron Store Deurne    5 – 2
21.20 Bright Side FHT Kuijpers ADM    11 – 5
dinsdag 15 januari 2019
19.30 Marmabar Liessel MRC Coatingvloeren    3 – 4
20.10 Quispel Deurne Activia    1 – 3
21.00 DSD automatisering BM / Footmore    6 – 2
21.40 Event Bridge / Samsung Snackbar ‘t Stuupke Asten    7 – 1
woensdag 16 januari 2019
19.30 ORO De Kantine    6 – 2
20.10 Kreta Senza Pari    3 – 4
21.00 VDL Aquatec Fysio Jansen    4 – 1
21.40 GP Equipments Beekman & Beekman    6 – 10
maandag 21 januari 2019 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A4. Autoschade Mosman / Snookertown    4 – 13
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters    3 – 10
21.20 A6. Bright Side A5. Macron Store Deurne    12 – 3
dinsdag 22 januari 2019 bekercompetitie
19.30 C6. Marmabar Liessel C5. Quispel Deurne    2 – 3
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D6. VDL Aquartec    5 – 6
21.00 D3. Activia D1. BM / Footmore    3 – 8
21.40 D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten D5. DSD automatisering    3 – 3
woensdag 23 januari 2019 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B4. Frankin    7 – 4
20.10 B2. Beekman & Beekman B3. De Huizenbemiddelaar    8 – 3
21.00 B6. De Kantine B5 Fysio Jansen    1 – 8
21.40 C1. Kreta C4. MRC Coatingvloeren    14 – 2
maandag 28 januari 2019
20.00 Bright Side TFT BV    11 – 1
20.40 GP Equipments FHT Kuijpers ADM    6 – 6
21.20 Kreta Macron Store Deurne    1 – 4
dinsdag 29 januari 2019
19.30 Quispel Deurne Marmabar Liessel    5 – 0
20.10 VDL Aquatec Snackbar ‘t Stuupke Asten    4 – 2
21.00 DSD automatisering Activia    6 – 0
21.40 ORO BM / Footmore    4 – 6
woensdag 30 januari 2019
19.30 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Senza Pari    5 – 3
20.10 De Huizenbemiddelaar Beekman & Beekman    5 – 7
21.00 MRC Coatingvloeren Fysio Jansen    3 – 3
21.40 Event Bridge / Samsung De Kantine    3 – 3
maandag 4 februari 2019
20.00 TFT BV GP Equipments 4 – 4
20.40 Macron Store Deurne Zeilbergs Bakkertje / Munsters 4 – 7
21.20 Bright Side Frankin 23-1
dinsdag 5 februari 2019
19.30 Quispel Deurne MRC Coatingvloeren 2 – 2
20.10 Marmabar Liessel DSD automatisering 4 – 3
21.00 Activia ORO 2 – 8
21.40 BM / Footmore Event Bridge / Samsung 5 – 2
woensdag 6 februari 2019
19.30 De Kantine VDL Aquatec 5 – 4
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Fysio Jansen 3 – 5
21.00 Beekman & Beekman Kreta 8 – 4
21.40 FHT Kuijpers ADM De Huizenbemiddelaar 2 – 6
maandag 11 februari 2019
20.00 TFT BV Kreta 1 – 6
20.40 GP Equipments Frankin 8 – 9
21.20 FHT Kuijpers ADM Zeilbergs Bakkertje / Munsters 2 – 8
dinsdag 12 februari 2019
19.30 ORO Marmabar Liessel 3 -2
20.10 DSD automatisering Quispel Deurne 0 – 2
21.00 MRC Coatingvloeren Snackbar ‘t Stuupke Asten 4 – 0
21.40 VDL Aquatec BM / Footmore 2 – 9
woensdag 13 februari 2019
19.30 Beekman & Beekman Autoschade Mosman / Snookertown 6 – 1
20.10 Fysio Jansen De Kantine 6 – 2
21.00 Macron Store Deurne Senza Pari 8 – 4
21.40 Bright Side De Huizenbemiddelaar 8 – 2
maandag 18 februari 2019 bekercompetitie
20.00 A5. Macron Store Deurne A1. TFT BV 4 – 4
20.40 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A6. Bright Side 13-7
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A2. FHT Kuijpers ADM 6 – 5
dinsdag 19 februari 2019 bekercompetitie
19.30 D6. VDL Aquartec D5. DSD automatisering 9 – 2
20.10 D1. BM / Footmore D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten 4 – 1
20.50 D2. Event Bridge / Samsung D3. Activia 6 – 0
woensdag 20 februari 2019 bekercompetitie
19.30 B3. De Huizenbemiddelaar B6. De Kantine 6 – 3
20.10 B4. Frankin B2. Beekman & Beekman 1-11
21.00 C2. GP Equipments C3. ORO 9 – 3
21.40 Senza Pari Kreta        [reguliere competitiewedstrijd] 7 – 1
maandag 25 februari 2019
20.00 De Huizenbemiddelaar TFT BV 2 – 5
20.40 Autoschade Mosman / Snookertown Macron Store Deurne 7 – 3
21.20 Kreta FHT Kuijpers ADM 5 – 5
dinsdag 26 februari 2019
19.30 Quispel Deurne ORO 3 – 2
20.10 DSD automatisering MRC Coatingvloeren 5 – 4
21.00 Marmabar Liessel Event Bridge / Samsung 2 – 4
21.40 Activia VDL Aquatec 5 – 7
woensdag 27 februari 2019
19.30 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Beekman & Beekman 10-6
20.10 Frankin Senza Pari 5 – 3
21.00 De Kantine Snackbar ‘t Stuupke Asten 4 – 6
21.40 BM / Footmore Fysio Jansen 4 – 2
maandag 11 maart 2019
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters TFT BV 5 – 2
20.40 Frankin Macron Store Deurne 2 – 5
21.20 Kreta Bright Side 2 – 9
dinsdag 12 maart 2019
19.30 VDL Aquatec Marmabar Liessel 6 – 3
20.10 ORO DSD automatisering 3 – 4
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten BM / Footmore 2 – 5
21.40 Event Bridge / Samsung Quispel Deurne 5 – 2
woensdag 13 maart 2019
19.30 Senza Pari Beekman & Beekman 3 – 7
20.10 MRC Coatingvloeren De Kantine 7 – 3
21.00 Fysio Jansen Activia 3 – 2
21.40 De Huizenbemiddelaar GP Equipments 6-11