Uitslagen

geen bekerwedstrijden

maandag 1 oktober 2018 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A6. Bright Side    2 – 4
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A5. Macron Store Deurne    6 – 3
21.20 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A4. Autoschade Mosman / Snookertown    9 – 5
dinsdag 2 oktober 2018 bekercompetitie
19.30 C1. Kreta C6. Marmabar Liessel    8 – 2
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D5. DSD automatisering    2 – 3
21.00 D1. BM / Footmore D6. VDL Aquartec    14 – 0
21.40 C3. ORO C4. MRC Coatingvloeren    6 – 2
woensdag 3 oktober 2018 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B6. De Kantine    15 – 1
20.10 B2. Beekman & Beekman B5 Fysio Jansen    16 – 6
21.00 B3. De Huizenbemiddelaar B4. Frankin    2 – 1
21.40 C2. GP Equipments C5. Quispel Deurne    8 – 4

maandag 5 november 2018 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A2. FHT Kuijpers ADM    1 – 6
20.40 A5. Macron Store Deurne A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters    3 – 16
21.20 A6. Bright Side A4. Autoschade Mosman / Snookertown    3 – 5
dinsdag 6 november 2018 bekercompetitie
19.30 D3. Activia D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten    2 – 1
20.10 C6. Marmabar Liessel C4. MRC Coatingvloeren    4 – 5
21.00 C5. Quispel Deurne C3. ORO    4 – 4
21.40 D1. BM / Footmore D2. Event Bridge / Samsung    5 – 3
woensdag 7 november 2018 bekercompetitie
19.30 B6. De Kantine B4. Frankin    2 – 8
20.10 B5 Fysio Jansen B3. De Huizenbemiddelaar    1 – 4
21.00 B1. Senza Pari B2. Beekman & Beekman    0 – 4
21.40 C1. Kreta C2. GP Equipments    6 – 2

maandag 10 december 2018 bekercompetitie
20.00 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A1. TFT BV    7 – 4
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A6. Bright Side    6 – 6
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A5. Macron Store Deurne    7 – 5
dinsdag 11 december 2018 bekercompetitie
19.30 C3. ORO C1. Kreta    3 – 6
20.10 D5. DSD automatisering D3. Activia    3 – 2
21.00 D6. VDL Aquartec D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten    8 – 2
21.40 C4. MRC Coatingvloeren C5. Quispel Deurne    6 – 3
woensdag 12 december 2018 bekercompetitie
19.30 B2. Beekman & Beekman B6. De Kantine    14 – 3
20.10 C2. GP Equipments C6. Marmabar Liessel    13 – 2
21.00 B4. Frankin B5 Fysio Jansen    10 – 7
21.40 B3. De Huizenbemiddelaar B1. Senza Pari    4 – 2

maandag 21 januari 2019 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A4. Autoschade Mosman / Snookertown    4 – 13
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters    3 – 10
21.20 A6. Bright Side A5. Macron Store Deurne    12 – 3
dinsdag 22 januari 2019 bekercompetitie
19.30 C6. Marmabar Liessel C5. Quispel Deurne    2 – 3
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D6. VDL Aquartec    5 – 6
21.00 D3. Activia D1. BM / Footmore    3 – 8
21.40 D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten D5. DSD automatisering    3 – 3
woensdag 23 januari 2019 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B4. Frankin    7 – 4
20.10 B2. Beekman & Beekman B3. De Huizenbemiddelaar    8 – 3
21.00 B6. De Kantine B5 Fysio Jansen    1 – 8
21.40 C1. Kreta C4. MRC Coatingvloeren    14 – 2

maandag 18 februari 2019 bekercompetitie
20.00 A5. Macron Store Deurne A1. TFT BV 4 – 4
20.40 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A6. Bright Side 13-7
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A2. FHT Kuijpers ADM 6 – 5
dinsdag 19 februari 2019 bekercompetitie
19.30 D6. VDL Aquartec D5. DSD automatisering 9 – 2
20.10 D1. BM / Footmore D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten 4 – 1
20.50 D2. Event Bridge / Samsung D3. Activia 6 – 0
woensdag 20 februari 2019 bekercompetitie
19.30 B3. De Huizenbemiddelaar B6. De Kantine 6 – 3
20.10 B4. Frankin B2. Beekman & Beekman 1-11
21.00 C2. GP Equipments C3. ORO 9 – 3