Uitslagen

geen bekerwedstrijden

maandag 1 oktober 2018 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A6. Bright Side    2 – 4
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A5. Macron Store Deurne    6 – 3
21.20 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A4. Autoschade Mosman / Snookertown    9 – 5
dinsdag 2 oktober 2018 bekercompetitie
19.30 C1. Kreta C6. Marmabar Liessel    8 – 2
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D5. DSD automatisering    2 – 3
21.00 D1. BM / Footmore D6. VDL Aquartec    14 – 0
21.40 C3. ORO C4. MRC Coatingvloeren    6 – 2
woensdag 3 oktober 2018 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B6. De Kantine    15 – 1
20.10 B2. Beekman & Beekman B5 Fysio Jansen    16 – 6
21.00 B3. De Huizenbemiddelaar B4. Frankin    2 – 1
21.40 C2. GP Equipments C5. Quispel Deurne    8 – 4

maandag 5 november 2018 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A2. FHT Kuijpers ADM    1 – 6
20.40 A5. Macron Store Deurne A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters    3 – 16
21.20 A6. Bright Side A4. Autoschade Mosman / Snookertown    3 – 5
dinsdag 6 november 2018 bekercompetitie
19.30 D3. Activia D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten    2 – 1
20.10 C6. Marmabar Liessel C4. MRC Coatingvloeren    4 – 5
21.00 C5. Quispel Deurne C3. ORO    4 – 4
21.40 D1. BM / Footmore D2. Event Bridge / Samsung    5 – 3
woensdag 7 november 2018 bekercompetitie
19.30 B6. De Kantine B4. Frankin    2 – 8
20.10 B5 Fysio Jansen B3. De Huizenbemiddelaar    1 – 4
21.00 B1. Senza Pari B2. Beekman & Beekman    0 – 4
21.40 C1. Kreta C2. GP Equipments    6 – 2

maandag 10 december 2018 bekercompetitie
20.00 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A1. TFT BV    7 – 4
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A6. Bright Side    6 – 6
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A5. Macron Store Deurne    7 – 5
dinsdag 11 december 2018 bekercompetitie
19.30 C3. ORO C1. Kreta    3 – 6
20.10 D5. DSD automatisering D3. Activia    3 – 2
21.00 D6. VDL Aquartec D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten    8 – 2
21.40 C4. MRC Coatingvloeren C5. Quispel Deurne    6 – 3
woensdag 12 december 2018 bekercompetitie
19.30 B2. Beekman & Beekman B6. De Kantine    14 – 3
20.10 C2. GP Equipments C6. Marmabar Liessel    13 – 2
21.00 B4. Frankin B5 Fysio Jansen    10 – 7
21.40 B3. De Huizenbemiddelaar B1. Senza Pari    4 – 2

maandag 21 januari 2019 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A4. Autoschade Mosman / Snookertown    4 – 13
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters    3 – 10
21.20 A6. Bright Side A5. Macron Store Deurne    12 – 3
dinsdag 22 januari 2019 bekercompetitie
19.30 C6. Marmabar Liessel C5. Quispel Deurne    2 – 3
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D6. VDL Aquartec    5 – 6
21.00 D3. Activia D1. BM / Footmore    3 – 8
21.40 D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten D5. DSD automatisering    3 – 3
woensdag 23 januari 2019 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B4. Frankin    7 – 4
20.10 B2. Beekman & Beekman B3. De Huizenbemiddelaar    8 – 3
21.00 B6. De Kantine B5 Fysio Jansen    1 – 8
21.40 C1. Kreta C4. MRC Coatingvloeren    14 – 2

maandag 18 februari 2019 bekercompetitie
20.00 A5. Macron Store Deurne A1. TFT BV 4 – 4
20.40 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A6. Bright Side 13-7
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A2. FHT Kuijpers ADM 6 – 5
dinsdag 19 februari 2019 bekercompetitie
19.30 D6. VDL Aquartec D5. DSD automatisering 9 – 2
20.10 D1. BM / Footmore D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten 4 – 1
20.50 D2. Event Bridge / Samsung D3. Activia 6 – 0
woensdag 20 februari 2019 bekercompetitie
19.30 B3. De Huizenbemiddelaar B6. De Kantine 6 – 3
20.10 B4. Frankin B2. Beekman & Beekman 1-11
21.00 C2. GP Equipments C3. ORO 9 – 3

maandag 18 maart 2019
20.00 TFT BV Frankin    6 – 4
20.40 C5. Quispel Deurne C1. Kreta               [bekercompetitie]    1 – 8
21.20 Autoschade Mosman / Snookertown FHT Kuijpers ADM    12 – 3
dinsdag 19 maart 2019 bekercompetitie
19.30 C3. ORO C6. Marmabar Liessel    6 – 1
20.10 D3. Activia D6. VDL Aquartec    12 – 2
21.00 D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten D2. Event Bridge / Samsung    3 – 7
21.40 D5. DSD automatisering D1. BM / Footmore    2 – 8
woensdag 20 maart 2019
19.30 Beekman & Beekman Macron Store Deurne    15 – 2
20.10 B5 Fysio Jansen B1. Senza Pari                   [bekercompetitie]    3 – 4
21.00 De Huizenbemiddelaar Zeilbergs Bakkertje/Munsters    4 – 10
21.40 C4. MRC Coatingvloeren C2. GP Equipments             [bekercompetitie]    4 – 14

woensdag 24 april 2019 Kwartfinale bekercompetitie
19.30 Zeilbergs Bakkertje / Munsters VDL Aquatec    11 – 0
20.10 Beekman & Beekman GP Equipments    3 – 3 Beekman wns
21.00 Kreta De Huizenbemiddelaar    2 – 1
21.40 BM Footmore Autoschade Mosman / Snookertown    1 – 6

woensdag 15 mei 2019 Halve finale bekercompetitie
19.30 Zeilbergs Bakkertje/Munsters Beekman & Beekman    1 – 9
20.10 Kreta Autoschade Mosman / Snookertown    5 – 10
vrijdag 17 mei 2019 Finale bekercompettitie en
promatie-degradatie
19.30 ORO Frankin    5 – 0
20.10 Beekman & Beekman Autoschade Mosman / Snookertown    2 – 1