Speelprogramma

Home/Competitie/Speelprogramma

Volledig programma

maandag 10 september 2018
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Macron Store Deurne
20.40 FHT Kuijpers ADM GP Equipments
21.20 Frankin Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 11 september 2018 geen wedstrijden
woensdag 12 september 2018
19.30 De Huizenbemiddelaar Senza Pari
20.10 Beekman & Beekman TFT BV
20.50 Bright Side Kreta
maandag 17 september 2018
20.00 TFT BV Bright Side
20.40 Autoschade Mosman / Snookertown Frankin
21.20 Macron Store Deurne Kreta
dinsdag 18 september 2018
19.30 Marmabar Liessel Quispel Deurne
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten VDL Aquatec
21.00 Activia DSD automatisering
21.40 BM / Footmore ORO
woensdag 19 september 2018
19.30 Senza Pari Zeilbergs Bakkertje / Munsters
20.10 Fysio Jansen MRC Coatingvloeren
21.00 Beekman & Beekman De Huizenbemiddelaar
21.40 De Kantine Event Bridge / Samsung
maandag 24 september 2018
20.00 GP Equipments TFT BV
20.40 De Huizenbemiddelaar FHT Kuijpers ADM
21.20 Frankin Bright Side
dinsdag 25 september 2018
19.30 MRC Coatingvloeren Quispel Deurne
20.10 DSD automatisering Marmabar Liessel
21.00 ORO Activia
21.40 Event Bridge / Samsung BM / Footmore
woensdag 26 september 2018
19.30 VDL Aquatec De Kantine
20.10 Fysio Jansen Snackbar ‘t Stuupke Asten
21.00 Kreta Beekman & Beekman
21.40 Autoschade Mosman / Snookertown Senza Pari

maandag 1 oktober 2018 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A6. Bright Side
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A5. Macron Store Deurne
21.20 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A4. Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 2 oktober 2018 bekercompetitie
19.30 C1. Kreta C6. Marmabar Liessel
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D5. DSD automatisering
21.00 D1. BM / Footmore D6. VDL Aquartec
21.40 C3. ORO C4. MRC Coatingvloeren
woensdag 3 oktober 2018 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B6. De Kantine
20.10 B2. Beekman & Beekman B5 Fysio Jansen
21.00 B3. De Huizenbemiddelaar B4. Frankin
21.40 C2. GP Equipments C5. Quispel Deurne
maandag 8 oktober 2018
20.00 Macron Store Deurne Autoschade Mosman / Snookertown
20.40 Bright Side GP Equipments
21.20 FHT Kuijpers ADM Kreta
dinsdag 9 oktober 2018
19.30 ORO Quispel Deurne
20.10 MRC Coatingvloeren DSD automatisering
21.00 VDL Aquatec Activia
21.40 Event Bridge / Samsung Marmabar Liessel
woensdag 10 oktober 2018
19.30 Beekman & Beekman Zeilbergs Bakkertje / Munsters
20.10 Senza Pari Frankin
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten De Kantine
21.40 Fysio Jansen BM / Footmore
maandag 15 oktober 2018
20.00 Kreta TFT BV
20.40 Zeilbergs Bakkertje / Munsters FHT Kuijpers ADM
21.20 Frankin GP Equipments
dinsdag 16 oktober 2018
19.30 Marmabar Liessel ORO
20.10 Quispel Deurne DSD automatisering
21.00 BM / Footmore VDL Aquatec
21.40 Activia Event Bridge / Samsung
woensdag 17 oktober 2018
19.30 Senza Pari Macron Store Deurne
20.10 De Kantine Fysio Jansen
21.00 Autoschade Mosman / Snookertown Beekman & Beekman
21.40 De Huizenbemiddelaar Bright Side
maandag 22 oktober 2018
20.00 TFT BV Zeilbergs Bakkertje / Munsters
20.40 Macron Store Deurne Frankin
21.20 FHT Kuijpers ADM Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 23 oktober 2018
19.30 Marmabar Liessel VDL Aquatec
20.10 DSD automatisering ORO
21.00 Quispel Deurne Event Bridge / Samsung
21.40 BM / Footmore Snackbar ‘t Stuupke Asten
woensdag 24 oktober 2018
19.30 Beekman & Beekman Senza Pari
20.10 De Kantine MRC Coatingvloeren
21.00 GP Equipments De Huizenbemiddelaar
21.40 Activia Fysio Jansen
maandag 29 oktober 2018
20.00 Autoschade Mosman / Snookertown TFT BV
20.40 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Bright Side
21.20 Frankin De Huizenbemiddelaar
dinsdag 30 oktober 2018
19.30 MRC Coatingvloeren ORO
20.10 VDL Aquatec Quispel Deurne
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten Activia
21.40 Event Bridge / Samsung DSD automatisering
woensdag 31 oktober 2018
19.30 Macron Store Deurne Beekman & Beekman
20.10 Fysio Jansen Marmabar Liessel
21.00 Senza Pari FHT Kuijpers ADM
21.40 De Kantine BM / Footmore

maandag 5 november 2018 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A2. FHT Kuijpers ADM
20.40 A5. Macron Store Deurne A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters
21.20 A6. Bright Side A4. Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 6 november 2018 bekercompetitie
19.30 D3. Activia D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten
20.10 C6. Marmabar Liessel C4. MRC Coatingvloeren
21.00 C5. Quispel Deurne C3. ORO
21.40 D1. BM / Footmore D2. Event Bridge / Samsung
woensdag 7 november 2018 bekercompetitie
19.30 B6. De Kantine B4. Frankin
20.10 B5 Fysio Jansen B3. De Huizenbemiddelaar
21.00 B1. Senza Pari B2. Beekman & Beekman
21.40 C1. Kreta C2. GP Equipments
maandag 12 november 2018
20.00 GP Equipments Zeilbergs Bakkertje / Munsters
20.40 FHT Kuijpers ADM Macron Store Deurne
21.20 Bright Side Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 13 november 2018
19.30 Marmabar Liessel Snackbar ‘t Stuupke Asten
20.10 DSD automatisering VDL Aquatec
21.00 ORO Event Bridge / Samsung
21.40 BM / Footmore MRC Coatingvloeren
woensdag 14 november 2018
19.30 De Huizenbemiddelaar Kreta
20.10 TFT BV Senza Pari
21.00 Activia De Kantine
21.40 Quispel Deurne Fysio Jansen
maandag 19 november 2018
20.00 Macron Store Deurne TFT BV
20.40 Autoschade Mosman / Snookertown GP Equipments
21.20 Frankin Kreta
dinsdag 20 november 2018
19.30 VDL Aquatec ORO
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Quispel Deurne
21.00 MRC Coatingvloeren Event Bridge / Samsung
21.40 BM / Footmore Activia
woensdag</td> 21 november 2018
19.30 De Kantine Marmabar Liessel
20.10 Fysio Jansen DSD automatisering
21.00 Beekman & Beekman FHT Kuijpers ADM
21.40 Senza Pari Bright Side
maandag 26 november 2018
20.00 FHT Kuijpers ADM Frankin
20.40 De Huizenbemiddelaar Autoschade Mosman / Snookertown
21.20 Kreta Zeilbergs Bakkertje / Munsters
dinsdagg 27 november 2018
19.30 DSD automatisering Snackbar ‘t Stuupke Asten
20.10 Activia MRC Coatingvloeren
21.00 Marmabar Liessel BM / Footmore
21.40 Event Bridge / Samsung VDL Aquatec
woensdag 28 november 2018
19.30 Quispel Deurne De Kantine
20.10 TFT BV Beekman & Beekman
21.00 GP Equipments Senza Pari
21.40 ORO Fysio Jansen

maandag 3 december 2018
20.00 TFT BV De Huizenbemiddelaar
20.40 Macron Store Deurne FHT Kuijpers ADM
21.20 GP Equipments Bright Side
dinsdag 4 december 2018 geen wedstrijden
woensdag 5 december 2018 Sinterklaasavond
maandag 10 december 2018 bekercompetitie
20.00 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A1. TFT BV
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A6. Bright Side
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A5. Macron Store Deurne
dinsdag 11 december 2018 bekercompetitie
19.30 C3. ORO C1. Kreta
20.10 D5. DSD automatisering D3. Activia
21.00 D6. VDL Aquartec D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten
21.40 C4. MRC Coatingvloeren C5. Quispel Deurne
woensdag 12 december 2018 bekercompetitie
19.30 B2. Beekman & Beekman B6. De Kantine
20.10 C2. GP Equipments C6. Marmabar Liessel
21.00 B4. Frankin B5 Fysio Jansen
21.40 B3. De Huizenbemiddelaar B1. Senza Pari
maandag 17 december 2018
20.00 FHT Kuijpers ADM TFT BV
20.40 Bright Side Macron Store Deurne
21.20 Kreta GP Equipments
dinsdag 18 december 2018
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten MRC Coatingvloeren
20.10 Quispel Deurne VDL Aquatec
20.50 Event Bridge / Samsung Activia
woensdag 19 december 2018
19.30 Beekman & Beekman Frankin
20.10 Senza Pari Autoschade Mosman / Snookertown
20.50 Zeilbergs Bakkertje / Munsters De Huizenbemiddelaar

maandag 7 januari 2019
20.00 Frankin Zeilbergs Bakkertje / Munsters
20.40 Macron Store Deurne GP Equipments
21.20 Autoschade Mosman / Snookertown Kreta
dinsdag 8 januari 2019
19.30 MRC Coatingvloeren VDL Aquatec
20.10 Activia Marmabar Liessel
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten ORO
21.40 BM / Footmore Quispel Deurne
woensdag 9 januari 2019
19.30 Senza Pari De Huizenbemiddelaar
20.10 De Kantine DSD automatisering
21.00 Fysio Jansen Event Bridge / Samsung
21.40 Beekman & Beekman Bright Side
maandag 14 januari 2019
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Autoschade Mosman / Snookertown
20.40 De Huizenbemiddelaar Macron Store Deurne
21.20 Bright Side FHT Kuijpers ADM
dinsdag 15 januari 2019
19.30 Marmabar Liessel MRC Coatingvloeren
20.10 Quispel Deurne Activia
21.00 DSD automatisering BM / Footmore
21.40 Event Bridge / Samsung Snackbar ‘t Stuupke Asten
16 januari 2019
19.30 ORO De Kantine
20.10 Kreta Senza Pari
21.00 VDL Aquatec Fysio Jansen
21.40 GP Equipments Beekman & Beekman
maandag 21 januari 2019 bekercompetitie
20.00 A1. TFT BV A4. Autoschade Mosman / Snookertown
20.40 A2. FHT Kuijpers ADM A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters
21.20 A6. Bright Side A5. Macron Store Deurne
dinsdag 22 januari 2019 bekercompetitie
19.30 C6. Marmabar Liessel C5. Quispel Deurne
20.10 D2. Event Bridge / Samsung D6. VDL Aquartec
21.00 D3. Activia D1. BM / Footmore
21.40 D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten D5. DSD automatisering
woensdag 23 januari 2019 bekercompetitie
19.30 B1. Senza Pari B4. Frankin
20.10 B2. Beekman & Beekman B3. De Huizenbemiddelaar
21.00 B6. De Kantine B5 Fysio Jansen
21.40 C1. Kreta C4. MRC Coatingvloeren
maandag 28 januari 2019
20.00 Bright Side TFT BV
20.40 GP Equipments FHT Kuijpers ADM
21.20 Kreta Macron Store Deurne
dinsdag 29 januari 2019
19.30 Quispel Deurne Marmabar Liessel
20.10 VDL Aquatec Snackbar ‘t Stuupke Asten
21.00 DSD automatisering Activia
21.40 ORO BM / Footmore
woensdag 30 januari 2019
19.30 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Senza Pari
20.10 De Huizenbemiddelaar Beekman & Beekman
21.00 MRC Coatingvloeren Fysio Jansen
21.40 Event Bridge / Samsung De Kantine

maandag 4 februari 2019
20.00 TFT BV GP Equipments
20.40 Macron Store Deurne Zeilbergs Bakkertje / Munsters
21.20 Bright Side Frankin
dinsdag</td> 5 februari 2019
19.30 Quispel Deurne MRC Coatingvloeren
20.10 Marmabar Liessel DSD automatisering
21.00 Activia ORO
21.40 BM / Footmore Event Bridge / Samsung
woensdag</td> 6 februari 2019
19.30 De Kantine VDL Aquatec
20.10 Snackbar ‘t Stuupke Asten Fysio Jansen
21.00 Beekman & Beekman Kreta
21.40 FHT Kuijpers ADM De Huizenbemiddelaar
maandag 11 februari 2019
20.00 TFT BV Kreta
20.40 GP Equipments Frankin
21.20 FHT Kuijpers ADM Zeilbergs Bakkertje / Munsters
dinsdag 12 februari 2019
19.30 ORO Marmabar Liessel
20.10 DSD automatisering Quispel Deurne
21.00 MRC Coatingvloeren Snackbar ‘t Stuupke Asten
21.40 VDL Aquatec BM / Footmore
woensdag 13 februari 2019
19.30 Beekman & Beekman Autoschade Mosman / Snookertown
20.10 Fysio Jansen De Kantine
21.00 Macron Store Deurne Senza Pari
21.40 Bright Side De Huizenbemiddelaar
maandag 18 februari 2019 bekercompetitie
20.00 A5. Macron Store Deurne A1. TFT BV
20.40 A3. Zeilbergs Bakkertje / Munsters A6. Bright Side
21.20 A4. Autoschade Mosman / Snookertown A2. FHT Kuijpers ADM
dinsdag 19 februari 2019 bekercompetitie
19.30 D6. VDL Aquartec D5. DSD automatisering
20.10 D1. BM / Footmore D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten
20.50 D2. Event Bridge / Samsung D3. Activia
woensdag 20 februari 2019 bekercompetitie
19.30 B3. De Huizenbemiddelaar B6. De Kantine
20.10 B4. Frankin B2. Beekman & Beekman
21.00 C2. GP Equipments C3. ORO
21.40 Senza Pari Kreta        [reguliere competitiewedstrijd]
maandag 25 februari 2019
20.00 De Huizenbemiddelaar TFT BV
20.40 Autoschade Mosman / Snookertown Macron Store Deurne
21.20 Kreta FHT Kuijpers ADM
dinsdag 26 februari 2019
19.30 Quispel Deurne ORO
20.10 DSD automatisering MRC Coatingvloeren
21.00 Marmabar Liessel Event Bridge / Samsung
21.40 Activia VDL Aquatec
woensdag 27 februari 2019
19.30 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Beekman & Beekman
20.10 Frankin Senza Pari
21.00 De Kantine Snackbar ‘t Stuupke Asten
21.40 BM / Footmore Fysio Jansen

maandag 4 maart 2019 carnaval
dinsdag 5 maart 2019 carnaval
woensdag 6 maart 2019 carnaval
maandag 11 maart 2019
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters TFT BV
20.40 Frankin Macron Store Deurne
21.20 Kreta Bright Side
dinsdag 12 maart 2019
19.30 VDL Aquatec Marmabar Liessel
20.10 ORO DSD automatisering
21.00 Snackbar ‘t Stuupke Asten BM / Footmore
21.40 Event Bridge / Samsung Quispel Deurne
13 maart 2019
19.30 Senza Pari Beekman & Beekman
20.10 MRC Coatingvloeren De Kantine
21.00 Fysio Jansen Activia
21.40 De Huizenbemiddelaar GP Equipments
maandag 18 maart 2019
20.00 TFT BV Frankin
20.40 C5. Quispel Deurne C1. Kreta               [bekercompetitie]
21.20 Autoschade Mosman / Snookertown FHT Kuijpers ADM
dinsdag 19 maart 2019 bekercompetitie
19.30 C3. ORO C6. Marmabar Liessel
20.10 D3. Activia D6. VDL Aquartec
21.00 D4. Snackbar ‘t Stuupke Asten D2. Event Bridge / Samsung
21.40 D5. DSD automatisering D1. BM / Footmore
woensdag 20 maart 2019
19.30 Beekman & Beekman Macron Store Deurne
20.10 B5 Fysio Jansen B1. Senza Pari                  [bekercompetitie]
21.00 De Huizenbemiddelaar Zeilbergs Bakkertje/Munsters
21.40 C4. MRC Coatingvloeren C2. GP Equipments           [bekercompetitie]
maandag 25 maart 2019
20.00 TFT BV Autoschade Mosman / Snookertown
20.40 Bright Side Zeilbergs Bakkertje / Munsters
21.20 GP Equipments Kreta
dinsdag 26 maart 2019
19.30 ORO MRC Coatingvloeren
20.10 Activia Snackbar ‘t Stuupke Asten
20.50 DSD automatisering Event Bridge / Samsung
woensdag 27 maart 2019
19.30 FHT Kuijpers ADM Senza Pari
20.10 Marmabar Liessel Fysio Jansen
21.00 BM / Footmore De Kantine
21.40 De Huizenbemiddelaar Frankin

maandag 1 april 2019
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters GP Equipments
20.40 Kreta De Huizenbemiddelaar
21.20 Autoschade Mosman / Snookertown Bright Side
dinsdag 2 april 2019
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten Marmabar Liessel
20.10 VDL Aquatec DSD automatisering
21.00 MRC Coatingvloeren BM / Footmore
21.40 Event Bridge / Samsung ORO
woensdag 3 apri 2019
19.30 Fysio Jansen Quispel Deurne
20.10 Senza Pari TFT BV
21.00 De Kantine Activia
21.40 Frankin Beekman & Beekman
maandag 8 april 2019
20.00 TFT BV Macron Store Deurne
20.40 Kreta Frankin
21.20 GP Equipments Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 9 april 2019
19.30 ORO VDL Aquatec
20.10 Quispel Deurne Snackbar ‘t Stuupke Asten
21.00 Activia BM / Footmore
21.40 Event Bridge / Samsung MRC Coatingvloeren
woensdag 10 april 2019
19.30 Marmabar Liessel De Kantine
20.10 DSD automatisering Fysio Jansen
21.00 Bright Side Senza Pari
21.40 FHT Kuijpers ADM Beekman & Beekman
maandag 15 april 2019
20.00 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Kreta
20.40 Frankin FHT Kuijpers ADM
21.20 Macron Store Deurne Bright Side
dinsdag 16 april 2019
19.30 Snackbar ‘t Stuupke Asten DSD automatisering
20.10 MRC Coatingvloeren Activia
21.00 BM / Footmore Marmabar Liessel
21.40 VDL Aquatec Event Bridge / Samsung
woensdag 17 april 2019
19.30 De Kantine Quispel Deurne
20.10 Autoschade Mosman / Snookertown De Huizenbemiddelaar
21.00 Senza Pari GP Equipments
21.40 Fysio Jansen ORO
maandag 22 april 2019 Tweede Paasdag
dinsdag 23 april 2019 geen wedstrijden
woensdag 24 april 2019 Kwartfinale bekercompetitie
19.30 wedstrijd 1: nummer 1 poule A nummer 2 poule D
20.10 wedstrijd 2: nummer 1 poule B nummer 2 poule C
21.00 wedstrijd 3: nummer 1 poule C nummer 2 poule B
21.40 wedstrijd 4: nummer 1 poule D nummer 2 poule A
maandag 29 april 2019
20.00 TFT BV FHT Kuijpers ADM
20.40 Zeilbergs Bakkertje / Munsters Frankin
21.20 Kreta Autoschade Mosman / Snookertown
dinsdag 30 april 2019
19.30 ORO Snackbar ‘t Stuupke Asten
20.10 VDL Aquatec MRC Coatingvloeren
21.00 Quispel Deurne BM / Footmore
21.40 Marmabar Liessel Activia

woensdag 1 mei 2019
19.30 Bright Side Beekman & Beekman
20.10 DSD automatisering De Kantine
21.00 Event Bridge / Samsung Fysio Jansen
21.40 GP Equipments Macron Store Deurne
maandag 6 mei 2019
20.00 Frankin TFT BV
20.40 FHT Kuijpers ADM Bright Side
21.20 Autoschade Mosman / Snookertown Zeilbergs Bakkertje / Munsters
dinsdag 7 mei 2019
19.30 MRC Coatingvloeren Marmabar Liessel
20.10 Activia Quispel Deurne
21.00 BM / Footmore DSD automatisering
21.40 Snackbar ‘t Stuupke Asten Event Bridge / Samsung
woensdag 8 mei 2019
19.30 De Kantine ORO
20.10 Fysio Jansen VDL Aquatec
21.00 Beekman & Beekman GP Equipments
21.40 Macron Store Deurne De Huizenbemiddelaar
woensdag 15 mei 2019 Halve finale bekercompetitietd>
19.30 wedstrijd 5: winnaar wedstrijd 1 winnaar wedstrijd 2
20.10 wedstrijd 6: winnaar wedstrijd 3 winnaar wedstrijd 4
vrijdag 17 mei 2019 Finale bekercompetitie / promotie – degradatie
19.30 nummer 2 tweede klasse voorlaatste eerste klasse
20.10 finale: winnaar wedstrijd 5 winnaar wedstrijd 6